قوانین

به مبین ادز خوش آمدید

لوگو مبین ادز اصلی

 

قوانین مشترکین

کلیه مشتریان سرویسهای مبین ادز و کلیه اشخاص پس از سفارش محصول یا تبلیغ خود در هر یک از خدمات مبین ادز ، موظف به رعایت کامل شرایط  می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر مشتریان و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که مبین ادز از خدمات آنها استفاده می کند.

این شرایط جامع و کامل نبوده و مبین ادز حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها برای خود محفوظ می دارد.

هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی مشتریان از این شرایط می بایست از طریق تماس به مبین ادز اعلام گردد.

تعهدات :

مبین ادز متعهد می گردد که در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات کاملی را با شرایط ذکر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنین انتخاب کاربر، با توجه به لیستی که کاربر ارسال می کند، به وی ارائه نماید.

قوانین کلی :

تمامی مشتریان ملزم به تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران درج شده در وبسایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی میباشند. هر گونه تخطی از مفاد ذکر شده در قوانین این سایت منجر به لغو همکاری کاربر خواهد گردید. ارایه سرویس به وب سایت های با محتوای مستهجن، همسریابی، سیاسی و فروش وی پی ان در حال حاضر مقدور نمی باشد.

استفاده غیر قانونی :

کلیه سرویسهای مبین ادز می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)

  • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
  • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
  • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
  • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
  • انتشار اکاذیب علیه دیگران
  • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
  • سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی